.

О. Л Бришачи Во Форма На Изненадување На Сет Картички, Девојчиња Училиште И Канцелариски Материјали

О. Л Бришачи Во Форма На Изненадување На Сет Картички, Девојчиња Училиште И Канцелариски Материјали

DEN 239.84

Од стока
Во магацинот

Направете го вашето мало девојче среќно и додајте Ги Овие Гуми За Бришење На Кукли Во Форма На Л. О. Л На Нивните училишни материјали. Симпатична Л. О. Л Изненадувачки Кукли бришачи што секоја девојка би ги сакала. Овие гуми за бришење може да се користат како награди, подароци, како фаворити за забави, добра торба и полначи за порибување. Функционална и колекционерска гума за бришење! Малите девојчиња сигурно ќе сакаат да ги имаат овие на нивната колекција. Тие можат да ги користат овие гуми за бришење на училиште и на час по уметност. Исто така, кога пишувате на нивниот дневник или дневник. Најдобро за партиски награди за детски роденден. Вклучува 1 Л. О. Л Изненадувачки Кукли Во Облик На Гума На Картичка со две обликувани гуми што вашите деца ќе уживаат да ги користат кога пишуваат на нивните тетратки и бележници. Задолжително училиште од суштинско значење за децата од предучилишна возраст и градинките. Оваа гума за новини од 2 парчиња е изработена од материјали Со врвен квалитет, Без БПА И нетоксични, кои се безбедни за употреба кај децата. Тоа нема да се скрши или раскине лесно при употреба. Се препорачува за возраст од 3 и повеќе години. Земете еден сега со кликнување на копчето "Додај Во Кошничка" и започнете ја вашата колекција денес. лол изненадување розова ручек торба кутија девојки.

Детални спецификации