.

Почетна Билет Фестониран Тафтуван Близнак Тапациран Кревет Во Магла Сива Боја

Почетна Билет Фестониран Тафтуван Близнак Тапациран Кревет Во Магла Сива Боја

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Овој сонлив тапациран кревет Близнак е за недооценена елеганција. Насловот има смирувачка тексас ткаенина, нагласена со два реда антички бронзени украси за глава на ноктите за допир на традиционалниот шарм. Квадратната силуета создава чисти линии за мирна релаксација, додека лесното полнење обезбедува удобна поддршка. Акцентиран со два реда антички бронзени облоги на главата на ноктите. Направено од тврдо дрво, ткаенина, пена и иверица. 81.1 во. L x 44.49 во. В х 58.27 во. Н (54,9 килограми.). Упатства За Склопување. Овој сонлив тапациран кревет Близнак е за недооценена елеганција. Насловот има смирувачка тексас ткаенина. Квадратната силуета создава чисти линии за мирна релаксација, додека лесното полнење обезбедува удобна поддршка.

Детални спецификации