.

Каролини Богатства 7396ГФ Шелти Љубопитност Знаме Градина Големина, Градина Големина, разнобојни

Каролини Богатства 7396ГФ Шелти Љубопитност Знаме Градина Големина, Градина Големина, разнобојни

DEN 143.68

Од стока
Во магацинот

Каролини Богатства 7396 GF Sheltie Љубопитност Знаме Градина Големина, Градина Големина, разнобојни Знаме Градина Големина кој раса специфични Sheltie/Шетланд Овчарско куче уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Ова е дебело Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Зборовите на знамето може правилно да се читаат од двете страни на знамето на градината. Потешки од повеќето други градинарски знамиња на располагање. Ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Знамето е со димензии приближно 11 1/4 инчи х 15 1/2 инчи. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина. Градинарскиот штанд се продава одделно. Ова Градинарско Знаме е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слојна Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за Достапен Врв На Столбот на Ракавот за гледање за да одговара на секој стандарден држач за знаме со големина на градина.

Детални спецификации