.

Четврти јули Машка и Голема Машка Нека Владее Слободата Графичка Маица

Четврти јули Машка и Голема Машка Нека Владее Слободата Графичка Маица

DEN 300.32

Од стока
Во магацинот

Прославете го 4-ти јули во забавен, кул стил со Оваа Маица со кратки ракави Од Начинот на Славење. Оваа патриотска маичка е изработена во мека плетена ткаенина од памучна мешавина-совршена за целодневна удобност и следната скара! Лесно спарете ја оваа маичка, со празничен дизајн, со фармерки, панталони или шорцеви кои носат секојдневна привлечност и разноврсен стил. Материјал : 60% Памук/40% Рециклиран Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Екипажот; контраст графички печатење напред. Машка Четврти јули Графичка Маица Од Патот за Славење.

Детални спецификации