.

Проектор за Bluetooth што може да се надополнува, PJ770B, црно

Проектор за Bluetooth што може да се надополнува, PJ770B, црно

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Претворете го секој простор во централна забава. Проектирајте ги вашите омилени филмови, игри и фотографии до 150 "големина на екранот со HDMI, USB, Micro SD и AV. Лесно прилагодете ја сликата за најдобар агол на гледање со рачен фокус и корекција на агол. Поврзете ги вашите звучници со аудио надвор, надвор, Bluetooth звучник, или користете го вградениот звучник за да ја заврши сцената. Проекторот има многу одлични карактеристики, што вклучува : корекција на аголот на клучот, кабинет за врвен ткаенина, монтиран. Димензии : 8,86 x 7.09 x 4,13 инчи. Поддржува : 480p, 720p , 1080i, 1080p. 1280 x 720 Мајчин резолуција. Осветленост : 5000 врвни лумени (90 ANSI). Вграден Bluetooth безжичен предавател. Преносен со рачка и батерија што може да се полни. ВИДЕО ВОВЕД. 3,5мм слушалки/аудио излез. До 150-инчен преглед на екранот. : вградена батерија што може да се полни. Траење на батеријата : до 3 часа на 50% осветленост и волумен. Далечински управувач : Потребни се 2 батерии на ААА (не се вклучени). Вклучува : 3,5мм до 3 x RCA аудио/видео кабел.

Детални спецификации