.

Ракета кучиња скокање Полка точка чипка на патика

Ракета кучиња скокање Полка точка чипка на патика

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Прегрнете го трендот на Полка Дот оваа сезона со нашиот скок челик сино со бела палка на палка. Свежото челично сино платно го завршени со гумена капа на пети и перничето за пена за дополнителна удобност. Ул> боја : челична сина боја. Патика. Памук. Гума ѓон. Плишана зона од пена.

Детални спецификации