.

Пулс Револуција, Revster Деца 2-Во-Електричен И Удар Скутер, Возраст 8+, 12v батерија, MPH, Фрлија Полиуретански Тркала, Задна Сопирачка

Пулс Револуција, Revster Деца 2-Во-Електричен И Удар Скутер, Возраст 8+, 12v батерија, MPH, Фрлија Полиуретански Тркала, Задна

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Без разлика дали чините тротоар или маневрирате преку предизвикувачки пат со пречки во возењето, Електричниот Скутер Revster 200 Revster Revster Е изграден за деца кои сакаат дополнителни перформанси НА ЕЛЕКТРИЧЕН скутер без да се откажат ОД БЕСКРАЈНОТО време на возење НА СКУТЕР за УДАР. Батеријата од 12 Волти обезбедува до 70 минути возење со брзина до 8 МИЛЈИ НА ЧАС, кога батеријата истекува користете како обичен скутер за удар. Овој скутер 2-во-1 е дизајниран за возраст од 8 години и повеќе со максимална граница на тежина од 120 килограми. Пулсната Револуција е посветена на иновациите на скутерите од 2007 година. Секој модел нуди мешавина на стил и технички развој за да се обезбеди безбедно, забавно возење. Чувствувајте се сигурни во знаењето дека вашиот скутер се враќа со гаранција за дефект со ограничен производствен дефект од 90 дена. Пулсот Перформанси Производи Revster 200 Електричен Скутер : Revster 200 Електричен Скутер : Иновативен 2-ВО-1 електричен систем За Слободен Погон обезбедува лесен скутер за ЛИЗГАЊЕ И ЕЛЕКТРИЧЕН СКУТЕР СО перформанси во еден. Батеријата од 12 Волти обезбедува до 70 минути* континуирано време на возење. Забрзува до 8 милји на час. Ез-Притиснете го палецот активиран гас за брзо забрзување. Задната ножна сопирачка со прекин на гасот го олеснува запирањето . Едноделна композитна палуба со дополнителна леплива лента за држење за крајна контрола и стабилност. Без Одржување 130мм леани полиуретански тркала со ЛЕЖИШТА АБЕК-7 го одржуваат возењето мазно. Тежок челик конструирано стебло, шипки за издигнување и внатрешна рамка за издржливост. Вклучува штанд за удар за лесно складирање во гаражата. Возраст : 8 години и повеќе. Дизајниран за деца до 120 фунти може да биде покриен со еден или повеќе патенти, наведени на : /патенти. Дополнителни патенти може да чекаат. Времето и брзината на возење може многу да варираат во зависност од тежината на возачот, нивото на полнење на батеријата и условите за возење.

Детални спецификации