.

Дизајн Увоз КАМЗ во. DII Меко Складирање, Сиво - Сет од 2

Дизајн Увоз КАМЗ во. DII Меко Складирање, Сиво - Сет од 2

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Вратете Го Просторот Со КАНТИ ЗА Складирање DII DII дише под креветот растворот за складирање е направен со проѕирен пластичен врв за да се овозможи лесен избор на содржина и сигурно затворање со патент. Изграден да трае овие канти имаат зашиени и зајакнати шевови за дополнителна цврстина и поддршка. КАНТИТЕ ЗА складирање DII се идеални за складирање на постелнина, стара облека, облека надвор од сезоната, детска облека, чевли, украси за одмор итн. Брзо и лесно чувајте под креветот, на дното на гардероба, подрум, поткровје или мансарда. Одлично за Мали Простори под креветот складирањето е идеално кога има ограничен простор за работа. Без разлика дали живеете во мал стан, дом или куќа наоѓањето дополнителен простор може да биде незгодно. Кантите за складирање се направени за лесно да се вклопат под повеќето рамки за кревети или може да се сместат во плакари или други тесни простори. Толку Многу Одлични Опции DII нуди прекрасни производи За Дома И Кујна, вклучувајќи голем избор на постелнина, престилки и крпи за садови, но за повеќе опции за складирање пребарување : DII Складирање или пребарување "DII За Домот" за да започнете со истражување на нашите други колекции. Нашите Производи За Складирање Вклучуваат : • Складирање Под Кревет • Складирање На Плакарот • Складирање На Метални Комунални Услуги • Метални Корпи За Лурекс • Складирање На Лопатка • Складирање На Полиестер • Коцки За Складирање На Организаторот • Складирање На Ткаена Хартија-Бестселер • Празнично Складирање • Употреба На Садови За Вечера : Складирање. Вклучува : Складирање. Упатства за нега : избришете со влажна крпа доколку е потребно. Материјал : 100% Неткаен Материјал. Земја На Потекло : Кина.

Детални спецификации