.

Ролингс Варсити Двобојни Фаќачи Шлем 1383967

Ролингс Варсити Двобојни Фаќачи Шлем 1383967

DEN 319.52

Од стока
Во магацинот

Шлемот Со Двобоен шлем на варсити Ги Исполнува ревидираните стандарди НА NOCSAE ги исполнува сите барања НА NFHS елегантен двобоен дизајн и дизајн на жица fit Clearview за оптимална видливост повеќе воздушни вентили прилагодлива задна плоча боја : Шлем За 2-Тонски Фаќач На Scarlet Rawlings : Ги Исполнува ревидираните nocsae стандарди. Ги исполнува сите барања НА НФХ. Елегантен дизајн и вклопување со 2 тони. Clearview жица дизајн за оптимална видливост. Повеќе отвори за воздух. Прилагодлива задна плоча.

Детални спецификации