.

Заштитен знак Ликовна Уметност Чоколадна Бања Платнена Уметност Од Лусија Хеферна

Заштитен знак Ликовна Уметност Чоколадна Бања Платнена Уметност Од Лусија Хеферна

DEN 0.33

Од стока
Во магацинот

Уметник : Лусија Хефернасубјект : Животински Стил : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана Во Галерија Ова подготвено за закачување, уметничко парче завиткано во галерија има поларна мечка која лежи во чаша. Истакнати Бои : Светло Сина, Сина, Портокалова, Црна, Сива, Тен, Кафеава Што Ја Сочинуваат работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи во светот, нашата линија На Модерни Публикации нуди куриран избор на висококвалитетни, оригинални слики кои можат многу да ја подобрат вашата линија на производи или проекти. За трговците на мало, нашата комбинација на современи ликовни слики измешани со нашиот широк избор на забавни новини и најпродавани постери, создава неодолива мешавина на производи. Гикли (џи-клеј) е напреден процес на печатење за создавање висококвалитетни репродукции на ликовна уметност. Достижната извонредност што ја овозможува графиката На Гикли ја прави репродукцијата практично неразлична од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање На Гикли од галерии, музеи и приватни колекционери. Галерија заврши е метод на истегнување на платно на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува без рамка презентација на готовата слика. поларна мечка лежи во чаша.

Детални спецификации