.

Гербер Долг Ракав Екипажот Вратот Срца Вез Печатени Пижами Пакет

Гербер Долг Ракав Екипажот Вратот Срца Вез Печатени Пижами Пакет

DEN 479.52

Од стока
Во магацинот

Покажете и дека таа е мјаукање на мачката со овој 2-пакет Драми За Спиење на девојче! 100% памучен материјал ќе се чувствува мек и удобен против нејзината нежна кожа. Овие две тимови се совршени за да го извадат бебето и бидејќи имаат симпатични отпечатоци. Плус, предниот патент овозможува лесно менување! Едниот има срдечна тема за мачиња, додека другиот има дрска тема за мачки. Овие Две Драми За Спиење прават и одлични пижами! Тие се меки, пријатни и ќе ја загреат цврсто и за дремки и за спиење. Облеките се подножја за дополнителна топлина и вклучуваат прилепување на врвот на патентот за да се спречи иритација. Плус, нема потреба од стрес во текот на денот за перење! И Двете Претстави За Спиење се перат во машина и се сушат во машина за да ви го олеснат животот. Овој пакет 2 прави одличен подарок за секоја идна мајка или малечка што ја познавате и ја сакате. Вклучува 2 Драми За Спиење. 100% Памучна Маичка И Ребро. Нб-6-9М. Уметноста е Апликација и Вез. Увезени. Машинско Перење/Сушење.

Детални спецификации