.

Вилсон Про Перфориран Рекет Зафат, Избрани Бои-Кт. Кофа

Вилсон Про Перфориран Рекет Зафат, Избрани Бои-Кт. Кофа

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Про Преоптоварување Перфорирано става пресврт на класичното најпродавано претерување со одликување со перфорации за подобрено чувство, апсорпција на влага и поголем капацитет за брзо сушење. Играчите кои го испотат на теренот и се борат да одржат цврст стисок, овој стисок ќе го сметаат за особено привлечен, бидејќи нуди лепливо чувство и трае импресивно долго време. • Про Прекумерно Држење што го користат многу добрите на турнеја • Перфорациите обезбедуваат побрзо сушење и зголемена апсорпција на влага • Тенкиот, растеглив филц обезбедува извонредно чувство • Издржлив материјал за долготрајни перформанси • Разновидниот пакет вклучува асортиман на бои • 60 рачки по пакување".

Детални спецификации