.

Парамаунт Женски И Женски Плус Јелоустоун Врвот И Шорцеви Пижами Во Собата, 3-Парче

Парамаунт Женски И Женски Плус Јелоустоун Врвот И Шорцеви Пижами Во Собата, 3-Парче

DEN 479.84

Од стока
Во магацинот

Овој Женски и женски плус карактер Пижами Е токму она што треба Да го донесете Во Пролет. Доаѓа со врв со кратки ракави со ласкав заоблен раб и шорцеви со лесен еластичен струк за оптимална удобност. Координирачките чорапи го комплетираат изгледот за забавен начин за навивање! Изработени од ткаенина од дрес, овие пижами се меки колку што се слатки. Машинско перење во студ, сува сува ниска. Материјал : Врвот : 65% Полиестер/35% Вискоза; Шорцеви : 98% Полиестер/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10"и носи Комплет со големина С. 3 Парчиња Вклучува : еден врв, еден пар шорцеви и еден пар чорапи. Врв : Опуштено вклопување; вратот на екипажот; стил на пуловер; кратки ракави; скалопирани облоги; целокупно печатење. Шорцеви : Опуштено вклопување; средна висина; стил на влечење; еластичен струк; целокупно печатење. ● Лиценциран. Сите Права Се Задржани. Карактер 3-Парче Пижами Во собата За Жени.

Детални спецификации