.

Бали Градник Страст За Удобност Минимизатор Женска Долна Жица Мазна Беспрекорна DF3385

Бали Градник Страст За Удобност Минимизатор Женска Долна Жица Мазна Беспрекорна DF3385

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Оваа Страст за удобен градник нуди удобна секојдневна поддршка и минимизирање. Минимизира до 1,5 инчи! Скриената долна жица помага да се обезбеди поудобно вклопување. Убави вметнувања од чипка каде чашите се среќаваат со ремени. Назад прилагодливи ремени за прилагодено вклопување. ; големина на чаша : ДД ; големина на бенд : 36 Вашата Удобност Е Нашата Страст. Свиленкаста мазна постава ја разгалува кожата. Завитканите жици практично исчезнуваат под облеката. Амортизираните ремени го ублажуваат притисокот врз рамената. Еластично-слободен мека прегратка страни поддршка во удобност. најлон/полиестер/спандекс/памук. 42С. Чипка Од Песок. Жени. Бали. Прилагодлив. Беспрекорно.

Детални спецификации