.

Флеш Мебел 30.25 60 Црна Метална Маса Во собата Со Дрво Врвот И Магацинот Столици

Флеш Мебел 30.25 60 Црна Метална Маса Во собата Со Дрво Врвот И Магацинот Столици

DEN 10654.72

Од стока
Во магацинот

Трендовската метална трпезариска маса со столови за оџаци ќе и даде на вашата трпезарија или декор во бар освежувачко рустикално чувство со неговите дрвени карактеристики. Масата има сјајна метална рамка која е надополнета со привлечен дрвен врв со текстура. Столчињата во стилот на бистро што се редат имаат закривени грбови со вертикална летва и вкрстена заграда под седиштето за дополнителна поддршка и стабилност. Пластичните браници на вкрстената заграда го штитат финишот на столчињата од гребнатини при нивно редење, а гумените лизгалки го штитат вашиот под со непречено лизгање кога треба да ги поместите. Дизајниран и за комерцијална и за станбена употреба, овој сет на трендови е одличен избор за трпезаријата на вашиот ресторан или вашата кујна дома. Маса И Стол Во собата. Сетот Вклучува Маса и 4 Столици. Црн Прав Палто Заврши. Галванизиран Челик Изградба. Дизајниран Само За Внатрешна употреба. Дизајниран за Комерцијална и Станбена Употреба. Метал Кафе Маса. Врвна Големина : 30,25"W x 60"L. 1" Дебела Текстура, Орев Брест Дрво Врвот. Вкрстената Заграда обезбедува дополнителна стабилност. Заштитни Гумени Подни Лизгалки. Големина на табелата : 30.25 "W x 60"d x 30.5" H. Стол Во Стилот На Бистро. 500 фунти. Капацитет На Тежина. Закривен Грб Со Вертикална Летва. Дрво Седиште. Вкрстената Заграда под седиштето обезбедува дополнителна стабилност. Пластичните Капачиња на вкрстена заграда ја штитат завршницата кога се наредени. Заштитни Пластични Подни Лизгалки. Големина на стол : 18 "W x 20" D x 33 "H. Големина На Грбот : 18" W x 17 "H. Големина На Седиштето : 14 "W x 14"D x 18.25" H. Мерења НА ПРОИЗВОДОТ : Големина На Табелата : 30.25 "W x 60" D x 30.5 "H; Големина На Грбот : 18" W x 17 "H; Големина На Седиштето : 14 "W x 14"d x 18.25" H.

Детални спецификации