.

Ласко 30 Осцилирачки Вентилатор За Вентилатор Со Голема Брзина Со 3-Моќни Брзини, 4924, Греј

Ласко 30 Осцилирачки Вентилатор За Вентилатор Со Голема Брзина Со 3-Моќни Брзини, 4924, Греј

DEN 1119.84

Од стока
Во магацинот

Воведување На Ласко 30" Осцилирачки Вентилатор За Вентилатор Со Голема Брзина, вашето крајно решение за да останете ладни и удобни оваа сезона. Дизајниран да ја испорача моќноста на вентилаторот на подот со голема брзина од 20", овој вентилатор на кулата може да се пофали со елегантно и рационализирано тело кое без напор се вклопува во секој простор. Искусете ја практичноста на дофат на раката со контролите што се лесни за употреба, што ви овозможува без напор да ги прилагодите поставките по ваш избор. Со три брзини на моќност за избор, имате флексибилност да го прилагодите протокот на воздух според вашите точни потреби. Прецизната испорака на воздух е овозможена преку насочните решетки, осигурувајќи дека секој агол од вашата соба го добива освежувачкиот ветер што го заслужува. Искористете ја опционалната функција за осцилација, покривајќи широка област и осигурувајќи дека жариштето не останува недопрено. Треба да го преместите вашиот придружник за ладење во друга просторија? Рачката за носење со лесен зафат ја прави преносливоста ветре. Прескокнете ја маката за склопување - овој вентилатор на кулата доаѓа целосно склопен и подготвен за употреба. Благодарение на дарежливиот кабел за напојување од 6 метри, нема да мора да се грижите за незгодно поставување на штекерот. Плус, вашата безбедност е наш приоритет. Вентилаторот е опремен со доверлив споен безбедносен приклучок На Ласко, обезбедувајќи ви мир на умот додека ја победувате топлината. Со димензии 30 "во висина, 12" во ширина и 9" во длабочина, овој вентилатор на кулата постигнува совршена рамнотежа помеѓу моќноста и ефикасноста на просторот. И со 1-годишна ограничена гаранција, можете да уживате во кул и безгрижно опкружување во текот на целата сезона. Моќта на вентилаторот на подот со голема брзина од 20 инчи во рационализирано тело. Лесни за употреба контроли монтирани на врвот. Три брзини на моќност. Насочни решетки за прецизна испорака на воздух. Изборна осцилација за широка покриеност на просторијата. Рачка за носење со лесен зафат за преносливост. Доаѓа целосно собрани. Се одликува со кабел за напојување од 6 метри. Опремен Со доверлив, споен безбедносен приклучок на Ласко. 1 година ограничена гаранција. Димензии : 30" висок х 12" широк х 9 " длабоко.

Детални спецификации