.

Наруто Шипуден Машки и големи машки џогерски шорцеви, големини S-3XL

Наруто Шипуден Машки и големи машки џогерски шорцеви, големини S-3XL

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Подгответе се со овој пар шорцеви од џогер на Наруто Шипуден! Со ткаенина од руно од памук, овие шорцеви за мажи имаат исклучително мека завршница што ги прави совршени за целодневно носење. Овие шорцеви за мажи имаат шарен печатење на екранот на Наруто како седат во јадење рамен и е завршено со лента за влечење за целодневна удобност. Не заборавајте : страничните џебови помагаат да се носат најважни работи каде и да одите. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : Повлечен стил со еластична половината. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Врза за влечење за прилагодливо вклопување; Контрастни отпечатоци од предната страна. © Масаши Кишимото/Шипуден, сите права се задржани. Машки Наруто Шипуден џогер шорцеви.

Детални спецификации