.

Модвеј Шери Ткаенина Тапациран Кревет Со Целосна Платформа Во Светло Сива Боја

Модвеј Шери Ткаенина Тапациран Кревет Со Целосна Платформа Во Светло Сива Боја

DEN 2975.84

Од стока
Во магацинот

Забрзајте го декорот на вашата спална соба со Креветот На Платформата Шери. Направено со рамка од цврсто дрво обложена со полиестерска ткаенина, шери има заострени дрвени нозе, пластични лизгалки за стапала, десет цврсти дрвени летви со центрирана потпорна лента и две потпорни нозе за зголемена стабилност. Поради системот за поддршка на дрвени летви, употребата на кутија пролет е непотребна. Шери поддржува душеци од мемориска пена, како што е нашата серија Авелин, и е компатибилна со еден од нашите стилови на главата : Еѕѕесамин, Териса, Лора, Фиби, Камил и Оѕози. Совршен за модерни, минималистички и современи спални соби во средината на векот. Душекот не е вклучен. Модвеј Шери Целосна Тапацирана Рамка За Кревет со Тркалезни Заострени Нозе, Повеќе Бои : Рамка Од Цврсто дрво. Тапациран во полиестер. 10 ребра за поддршка на дрво. Центар железнички со поддршка 2 нозе. Не-обележување на лизгање на стапалото. Душекот не е вклучен. Потребно е собрание. Димензии : 78,5 "Л х 57,5" В х 13 " Х. 1-годишна гаранција на производителот против сите дефекти. Душеци продадени одделно. Погледнете го нашиот асортиман на душеци.

Детални спецификации