.

Под Оклоп Женскиот Ривал Руно Логото Худи

Под Оклоп Женскиот Ривал Руно Логото Худи

DEN 640.00

Од стока
Во магацинот

Пријатна класика - Под Ривалската Качулка За Лого На Руно На Оклопот за Жени е изработена во ткаенина од памучна мешавина со кросовер хауба, преден џеб од кенгур за држење на најважните работи и привлечен дизајн на логото напред. Секојдневен главен производ кој е разноврсен за вежбање, трчање задачи или лежење дома, оваа женска качулка лесно се спојува со вашите омилени џогери и слоеви преку маици и резервоари. Материјал : 80% Памук/20% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи големина С. Фит : Опуштено. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Предниот џеб од кенгур ги држи најважните работи. Карактеристики : Прикачена хауба со дизајн на кросовер; вратоврска за врвка; детали за предното лого; ребрести манжетни. Женски Ривал Руно Логото Дуксер Од Под Оклоп. е посветена на нудење квалитетни производи со исклучителна вредност. За да ја исполни таа цел, овој производ не е купен директно од производителот или неговиот овластен дистрибутер, туку од дилер од трета страна, придружен со строги контроли за да се потврди автентичноста и квалитетот на производот. Ако не сте 100% задоволни со купувањето од која било причина, погледнете Ја Стандардната Политика За Враќање.

Детални спецификации