.

Илиноис Држава Бејзбол Мат 27 дијаметар

Илиноис Држава Бејзбол Мат 27 дијаметар

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Заштитете го вашиот под со стил и покажете ја својата фандом Со Бејзбол Душеци Од Решенија за Спортско Лиценцирање. Направено со 100% најлонски тепих и рециклирана винилна подлога што не се лизга. Може да се постави на било кој тип на подот. Машина за перење; редовно вакуумирајте и чистете на самото место за лесно и брзо чистење. Лиценцирани Производи.

Детални спецификации