.

Расел Машка И Голема Машка Активна Инженерска Жакард Маица Со Долги Ракави, Големини ДО 5XL

Расел Машка И Голема Машка Активна Инженерска Жакард Маица Со Долги Ракави, Големини ДО 5XL

DEN 1.33

Од стока
Во магацинот

Останете ладни, удобни и суви во текот на најтешките тренинзи Со Овој Жакард Маичка Со Долги Ракави Од Расел. Совршен за теретана, долг рок или ден исполнет со активности, оваа машка маичка со долги ракави има класичен врат на екипажот со активно вклопување. Спарете го со вашите омилени шорцеви или џогери за целосен стил инспириран од атлетика. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Активен. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Никој. Карактеристики : Екипажот. Машка Инженерска Жакард Активна Маица Со Долги Ракави Од Расел.

Детални спецификации