.

Парвез Таџ Трокреветни Крем Кругови Врамена Ѕидна Уметност

Парвез Таџ Трокреветни Крем Кругови Врамена Ѕидна Уметност

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Оваа Тројна Крем Кругови Врамени Ѕид Уметност е врвен квалитет Giclee печатење На Висока Резолуција Архива Хартија Од Парвез Таџ. Парвез Таџ е визионерски уметник и пионер НА УВ мастила како медиум за ликовна уметност. За да ги постигне своите оригинални слики, тој слободно меша фотографија, водени и акрилни бои и УВ мастила со различни подлоги како платно, алуминиум, бамбус и рециклирано дрво. Секое од овие парчиња е пример за неговото размислување надвор од кутијата и меѓународната инспирација-сигурни сме дека и вие ќе бидете инспирирани. Парвез Тројно Крем Кругови Врамена Ѕидна Уметност : Врвен квалитет На Печатење На Гикли На Архивска Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Детални спецификации