.

Добро Ткаени Решетката На Сиднеј Лулу Модерна Област Овална Килим

Добро Ткаени Решетката На Сиднеј Лулу Модерна Област Овална Килим

DEN 1130.24

Од стока
Во магацинот

Сиднеј е светла, трендовска колекција со уникатно модерна modernетика. Возбудливите геометриски обрасци се движат во стил од придушени преодни кон диво современи. Кадифен 0,5" куп воздух пресврт фриз полипропилен дава исклучително текстуриран изглед. Ова предиво е меко, отпорно на дамки и не фрла или избледува со текот на времето. Совршено прилагоден за луксузниот, но активен животен стил и изграден да трае со години. Палета на топла, неутрална слонова коска и беж ќе направи да се чувствувате како дома, додека живописните бои на тонот на скапоцените камења ја оживуваат колекцијата. Воздухот пресврт полипропилен. Кадифен куп. Топли неутрални тонови. Живописни Тонови На Скапоцени Камења. Модерен, геометриски стил килим. Дамка и бледнеат отпорни. Исклучително издржлив и многу лесен за чистење. 100% подлога од јута е безбедна за дрвени подови. Наредени од сите страни за издржливост. Машина произведена Во Турција. Нема гаранција од производителот. Се препорачува употреба на подлога за тепих за продолжување на животниот век на вашиот килим и спречување на поместување и лизгање. Извалканите области треба веднаш да се исчистат со благ детергент. Со сува крпа, размачкајте дамка; измешајте сапун за садови со вода и нежно отстранете го остатокот од дамката. Не мијте машина. Не избелувајте. Редовно вакуумирајте со вакуум без тепач.

Детални спецификации