.

Швајцарски Медисон Турнер Нерѓосувачки Челик, Еден Слив, Поткопување Кујна Мијалник

Швајцарски Медисон Турнер Нерѓосувачки Челик, Еден Слив, Поткопување Кујна Мијалник

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Кујнскиот Мијалник Турнер Е стилски мијалник со еден слив со бројни опции за завршна обработка што го прави совршен додаток на секој кујнски амбиент. Изграден со корозија ' рѓа и нерѓосувачки челик отпорен на гребење овој елегантен и модерен мијалник е изграден за да издржи тешка употреба и високи температури. Дополнително, мијалникот има длабок простран сад кој овозможува непречено перење. Изработени од издржлив и долготраен Нерѓосувачки Челик Т304. Екстра цврста челична конструкција со 16 Мерачи. Звучни изолациони влошки за супериорна апсорпција на бучава. Карактеристики 0 радиус агли за елегантен и модерен изглед. Поткопаниот мијалник нуди 3 типа на инсталација што одговара на вашите потреби за дизајн. Нежно наведнат слив со инженерски шуми за зајакнување на одводот. Екстра длабок слив за предмети од сите големини. Задната дупка за одвод на офсет овозможува максимални потреби за складирање на кабинетот за мијалник и под мијалник. 1 Година Ограничена Гаранција Вклучени.

Детални спецификации