.

Компанијата Ахгли Затворен Правоаголник Со Шема На Запирање Оди Зелена Површина Килими, 5'8'

Компанијата Ахгли Затворен Правоаголник Со Шема На Запирање Оди Зелена Површина Килими, 5'8'

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Компанијата Ахгли Затворен Правоаголник Со Шема На Запирање Одете Килими Со Зелена Површина, 5 'х 8'. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Детални спецификации