.

Чудо нација бебе и дете девојче размачкано сонце фустан, големини 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете девојче размачкано сонце фустан, големини 12м-5Т

DEN 287.84

Од стока
Во магацинот

Слатка сончева фустан од Wonder Nation, овој лесен и воздушен изглед е обликуван со ултра-жични ленти и трескава треска на полите. Изработена во мешавина од памук што може да се дише, пушената каросерија и капната половината сигурно ќе ја задржат удобно додека ја одржуваат совршено на трендот. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Â Машината што се пее. Земја на потекло : Â Увезен. Деколте : квадратен врат. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : смешен каросерија; Декоративен лак на лентата за рамо; капка половината; деколте на руфла и полите. Девојчето дете пукаше сонце од чудо нација.

Детални спецификации