.

Бесплатна склопување машка јакна од худи -худи

Бесплатна склопување машка јакна од худи -худи

DEN 480.00

Од стока
Во магацинот

Пуферот сега е пуловер! Леснотија во јакната на пуферот за пукање на слободното склопување за моментална топлина и удобност; Завршено со прикачен аспиратор за дополнително покритие. Преголемиот преден џеб е совршен за одржување на најважните работи и тостични раце кога сте во движење. Исклучиво на. Материјал : школка : 100% полиамид; Поставена : 100% најлон; Пополнете : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : Средна. Јака : прикачен аспиратор со кабел за банџи. Затворање : Стил на пуловер со затворање на полу-зип и плоча за копче. Ракави : Долги ракави со еластични манжетни. Ockебови : Предниот џеб со затворање на размавта на копчето Snap. Карактеристики : кабел за банџи на полите; наредени. Јакна за машка качулка од бесплатно склопување.

Детални спецификации