.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ КЛУБ КЛУБ Цитат смела розова црвена текст боја поп графичка уметност Необразна уметничка печатена wallидна уметност, 13x19

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ КЛУБ КЛУБ Цитат смела розова црвена текст боја поп графичка уметност Необразна уметничка печатена wallидна

DEN 143.20

Од стока
Во магацинот

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : 13 x 0,5 x 19 инчи - Оваа преголема верзија е 40% поголема од нашиот стандард. Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Детални спецификации