.

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара -Scion IA

Нов КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Објектив И Домување, Одговара -Scion IA

DEN 3.00

Од стока
Во магацинот

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Ние Нудиме Нова Стандардна Замена На Возачот За Замена На Возачот. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашиот Постоечки Фар. Тоа Одговара На Вашиот 2016 Потомство ИА. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи Нова КАПА Сертифициран Стандард Замена Возачот Страна Фарови Објектив и Домување, Се Вклопува 2016-2016 Потомство ПРЕКУ Халоген . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Детални спецификации