.

Примарно Злато 14к Бело Злато Дијамант Сече Јаже со Јастог Затворач Синџир

Примарно Злато 14к Бело Злато Дијамант Сече Јаже со Јастог Затворач Синџир

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Завршете го вашиот секојдневен изглед со овој впечатлив ѓердан од бело злато од 14 карати. Овој ѓердан со синџир од јаже долг 18 инчи и широк 1,5 мм има брилијантни детали за сечење дијаманти за неверојатна привлечност. Обезбеден со затворач за јастог, овој синџир е едноставно совршен. Метална Тежина : 3,75 грама. Накит Тип : Парична Казна. Стил На Синџир : Синџир На Јаже. Накит Заврши : дијамант сече. Затворач : Јастог Канџа. Пол : Женски. Метал : Злато.

Детални спецификации