.

Адисон Хајтс Сезона Решетка Кафеав Песок Внатрешен - Надворешен Килим

Адисон Хајтс Сезона Решетка Кафеав Песок Внатрешен - Надворешен Килим

DEN 0.67

Од стока
Во магацинот

Оваа област килим е изграден од над-големина петелки. Килимот го имитира изгледот и текстурата на природните влакна како што се сисал, морска трева и јута, додека ги одржува карактеристиките на лесна нега на полипропилен. Прикажан во природни бои и едноставни, геометриски и текстурални обрасци, овој семеен пријателски и безгрижен килим е одличен за секоја област од домот, без разлика дали се користи во затворени простории или надвор. Ориентални Ткајачи На Америка Кахулуи Цврст Внатрешен/Надворешен Полипропиленски Килим, Кафеав.

Детални спецификации