.

Пуфстери Третираат Чипс, 4оз Јаболко И Пилешко

Пуфстери Третираат Чипс, 4оз Јаболко И Пилешко

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Овие задоволства за кучиња комбинираат едноставни, сите природни состојки за крцкање и вкус вашето куче едноставно не може да одолее. Пуфстерите Третираат Чипс, 4оз Јаболко И Пилешко : овие задоволства за кучиња комбинираат едноставни, сите природни состојки за крцкање и вкус вашето куче едноставно не може да одолее. Овој пакет содржи 4 унци од сите природни пуфстери (приближно педесет задоволства). Соја, пченка и глицерин слободен.

Детални спецификации