.

Скоро природна фаланопсис орхидеја и вкусен вештачки аранжман во бела вазна

Скоро природна фаланопсис орхидеја и вкусен вештачки аранжман во бела вазна

DEN 271.84

Од стока
Во магацинот

Излегувајќи од база на зелени лисја, едно стебло кое содржи повеќекратни деликатни бели цути драперини надолу над вазна во форма на брод со овој вештачки аранжман на орхидеја фаланопсис. Ова уникатно парче декор ќе го привлече окото во која било просторија, но може да биде поставено во близина на мијалник за кујна под прозорецот каде што природното осветлување ќе ги донесе своите најдобри карактеристики. Можете исто така да го решите на суетата на вашата бања за да се отвори и да создадете пролетна атмосфера во овој простор. • H : 19 in. W : 17 in. Д : 9 во • Единствениот аранжман ќе се истакне и ќе даде изјава во кујна • Деликатни бели цути се надградуваат над животен мов • Направено со најголема грижа од најдобрите материјали • содржани во основа во форма на брод. Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено. Аранжманите со цвеќиња од свила се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед . Големина на тенџере/вазна : H : 15,5 in. W : 6,5 in. Д : 4,5 ин.

Детални спецификации