.

Заштитен знак Ликовна Уметност Розова Крин Платнена Уметност Од Amми Вангсгард, Црна Мат, Црна Рамка

Заштитен знак Ликовна Уметност Розова Крин Платнена Уметност Од Amми Вангсгард, Црна Мат, Црна Рамка

DEN 2601.60

Од стока
Во магацинот

Уметник : Canми Ванггардсубјект : Апстрактстил : Современа Ликовна Уметност Со Заштитен Знак "Розова Крин" Платнена Уметност Од Amми Вангсгард, Црна Мат, Црна Рамка : Уметник : Amми Вангсгард. Предмет : Апстракт. Стил : Современ. Тип на производ : црна рамка, црна мат, акрилик. Ова подготвено за закачување, сплетено уметничко парче со рамка има шарени ленти од црвена, жолта, портокалова и розова боја. Гикле печатење под акрилик во црна рамка. Giclee (jee-clay) е напреден процес на печатење за создавање репродукции на ликовна уметност со музејски квалитет. Овој висококвалитетен принт е сплетен со црно матирање и доаѓа во црна рамка. Се додава јасна акрилна соочување за заштита на печатењето. Парчето е целосно составено од професионални рамки и е подготвено за закачување. Црната подлога овозможува сликата навистина да се истакне, што ја прави одличен додаток на секој простор.

Детални спецификации