.

Прилагодлив Половината 2-Табот Скутер

Прилагодлив Половината 2-Табот Скутер

DEN 207.84

Од стока
Во магацинот

Со вградени плетени шорцеви, овој плисиран преден скутер е лесен начин за облекување. Се одликува со украсно јазиче со брава од силвертон и прилагодлив струк за удобно вклопување. 50 Тестирани За Миење Смалуваат И Бледнеат Отпорни. Прилагодлив Струк За Одлично Вклопување. Декоративни Детали За Јазичиња Со Светла Сребрена Тока. Плисиран Фронт. Плетени Шорцеви За Удобност. Скриен Страничен Патент За Лесно Затворање. Редовна Должина.

Детални спецификации