.

Конверс Чак Тејлор Ол Стар Ниска Патика

Конверс Чак Тејлор Ол Стар Ниска Патика

DEN 591.84

Од стока
Во магацинот

Конверс Чак Тејлор Ол Стар Јадро ВОЛ ЦРВЕНА * Унисекс дизајнер чевли Од Конверс * нема кожни материјали што се користат во градежништвото. * Оригиналниот Конверс кошарка чевли . * Класичен конверс удобност : издржлив платно горниот и гумен единствен. Големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА И САД е иста за овој чевел . Состојба : Сосема Ново Со Име На Кутија : Менс Разговор Чак Тејлор Ол Стар Вол Црвен М9696 Стил Број : М9696.

Детални спецификации