.

Бомото Мажи Дебела Туника Кошула Долг Ракав Редовни Фит Јакни Празнични Дуксери Долна Облека Сина Црвена Л

Бомото Мажи Дебела Туника Кошула Долг Ракав Редовни Фит Јакни Празнични Дуксери Долна Облека Сина Црвена Л

DEN 457.44

Од стока
Во магацинот

Опис : Пол : Мажи, Момчешки Стил : Мажи Карирана Јакна, Зимска Топла Облека, Јакна Од Надворешна Облека, Палидни Јакни Од Руно, Јакна Со Качулка Тип На Шема : Карирана, Патент, Џебови, Врвка За Влечење, Качулкаобој : Црна Бела, Сина Црвена, Кафеава, Сина, Светло Сина (По Избор)Големина : М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% полиестернеклин : Ѓердан Со Качулка : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Aut Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Овој капут од јакни има врат со качулка, кариран патент, врвка за влечење, руно, со џебови.2. Тој е дизајниран да биде лабав за создавање пообична форма. 3. Преден патент од палтото за лесно прилагодување на топлината и удобноста.4. Надворешните џебови се одлични за клучеви, телефони и други скапоцености.5. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави повеќе мода.Содржина на пакетот : 1 Х Машка Јакна Со Качулка (другите Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Мажи Топли Јакни За Мажи, Долги Ракави Кардиган Облека, Мажи Карирана Јакна. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Машката Секојдневна Облека За Јакна Има Врат Со Качулка, Задебелен, Преден Патент, Мек И Удобен Материјал од Руно, Модна Карирана, Врвка За Влечење, Два Џебови, Лабав Стил Може Да Собере Повеќе Тело за Мажи. Повод-Машки Секојдневни Јакни Погодни За сите Прилики и Сезони Како Одмор, Роденден, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Детални спецификации