.

СО USB Жица За Полнење, Hi-fi Стерео Квалитетни Очила За Сонце, Паметни Очила за Сонце, 10m 32.8 ft За Спортски Спортови Црни+Жолти Очила+ Шрафцигер

СО USB Жица За Полнење, Hi-fi Стерео Квалитетни Очила За Сонце, Паметни Очила за Сонце, 10m 32.8 ft За Спортски Спортови Црни+Жолти

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

СО USB Жица За Полнење, Hi-fi Стерео Квалитетни Очила За Сонце, Паметни Очила за Сонце, 10m/32.8 ft За Спортови За Возење Црни+Жолти Очила+ Шрафцигери Спецификација : Состојба : Тип На Ставка : Поларизирани Очила Материјал : ABSColour : Како Што Се Прикажани Сликите Тежина : Прибл. 154g/5.4 Ozreceive Растојание : Помалку или еднакво на 10m/32.8 ftchargent Време : 2hsupport Систем : За За IOSProduct Функција : Глас И Слушање На Music Lens Материјал : Висока Дефиниција Поларизирана Леќа Капацитет На Батеријата : 90mahbattey Тип : Литиум Батерија 300830опции : Црна+Жолта Очила+ Шрафцигер, Црна+Сина очила + шрафцигер пакет листа : 1x очила за Сонце1x инструкција1x шрафцигер2x lens1x објектив крпа1x usb Полнење Жица1x Чанта За Складирање Стилски стерео Поларизирани Очила Со Функции За Синхронизација За Зборување, Слушање Музика и . Совршената комбинација и очила за сонце е погодна за сите видови лица според големината на машките и женските лица. Анти-ув400 поларизирачки објектив, блок ултравиолетово јасно . Тоа не е само очила за сонце, тоа е слушалки, мултифункционален производ, практичен и едноставен.

Детални спецификации