.

Лига На Правдата: Чудо Жена Делукс Додаток Во Собата

Лига На Правдата: Чудо Жена Делукс Додаток Во Собата

DEN 511.84

Од стока
Во магацинот

Завршете го Вашиот Чудесен Женски костим со овој луксузен комплет додатоци. Трансформирајте се во амазонската принцеза со супер моќи додавајќи ги овие ракавици, ракавици, ленти за раце и дијадема со автентичен изглед. Ова се сите предмети што Ги гледате како ги носи Дијана во филмот"Вондер Жена" како што е прикажан Од Гал гадот. Користете го вашето ласо на вистината и сигурно ќе добиете тони комплименти за Време на Ноќта на Вештерките или на која било забава со костими. Можеби дури и ќе се сретнете со остатокот од бандата На Лигата На Правдата?Супермен, Бетмен, Флеш, Тор И Железен Човек. Лигата На Правдата : Чудо Жена Делукс Додаток Во Собата.

Детални спецификации