.

Чудо Нација Девојки ' Фау Шерпа Пуловер Јакна, Големини 4-И Плус

Чудо Нација Девојки ' Фау Шерпа Пуловер Јакна, Големини 4-И Плус

DEN 1.67

Од стока
Во магацинот

Студеното време не одговара на Вештачката Пуловер јакна На Нацијата вондер. Внимателно дизајниран во најмеката вештачка шерпа, овој пуловер ја одржува пријатна кога е слоевит над маичка и додава дополнителна топлина кога се носи под нејзиниот зимски капут. Кул боите сигурно ќе ја освојат, што го прави ова кул суштинско значење што трае цела сезона! Исклучиво на . Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Тежина : Лесен. Јака : Опуштено. Затворање : 1/4-затворање со патент; стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Џебови : Никој. Карактеристики : Вештачка шерпа. Вештачка Шерпа Пуловер Јакна За Девојки од Вондер Нација.

Детални спецификации