.

Машки Меки Панталони

Машки Меки Панталони

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Машките Панталони со Меки Школки се достапни во Дезени Од Дрво И Мов од Даб. Овие панталони со мека обвивка со третман што го инхибира мирисот се идеални за лов. Тие се отпорни на ветер и водоотпорни за да ви помогнат да бидете суви во тешки услови. Со скриени џебови за размавта на грбот и нозе со патент со армирани плочи за удар за да се намали абењето на нозете на панталоните, овие панталони се одлични за на отворено. Машки Панталони Со Меки Школки : Достапни во Дезени Од Дрво И Мов од Даб. Перформанси Мека Школка Панталони. Мирис-Фактор Инхибитор На Мирис Технологија за помош во прикривање при лов. Ветроупорен и Водоотпорен за да ви помогне да бидете суви во тешки услови. Џебови за Нозе со патент за да ги чувате скапоценостите безбедни. Скриени Џебови За Размавта Назад. Практични Нозе Со Патент со Армирани Плочи За Удар за да се намали абењето на нозете на панталоните.

Детални спецификации