.

Специјалитет Стрелаштво Качулка Ѕиркаат Црна Во. Степен

Специјалитет Стрелаштво Качулка Ѕиркаат Црна Во. Степен

DEN 6239.84

Од стока
Во магацинот

Лесен алуминиумски поглед на ѕиркање навој за прифаќање на сите 1/8" решетки, верификатори и разјаснувачи. Дизајнот со качулка го намалува отсјајот за појасна слика на видот. Реиркањето од 45 степени треба да се користи во лакови над 40" оска до оска.Карактеристики : Маскирана Супер Топка Про Серија Ѕиркаат е полесен од оригиналниот Качулка супер Ѕиркаат домување за зголемена брзина;Ги Прифаќа Сите специјалитет стрелаштво решетки, појаснувачи, и 1/8" верификатори;37 степен за кратка оска до оска лакови Специјалитет Про Серија Со Качулка Супер Топка Ѕиркаат Домување, 45 Степен, Црна : Качулка Супер Топка Про Серија Ѕиркаат е полесен од оригиналниот Качулка Супер Ѕиркаат Домување За Зголемена Брзина. Ги прифаќа сите специјализирани отвори За Стрелаштво, разјаснувачи и верификатори од 1/8 инчи. 37 степени за кратки лакови од оска до оска.

Детални спецификации