.

Uxcell Прилагодлив Клима Уред Дефлектор Телескопски Шофершајбната Преграда Бело Сиво

Uxcell Прилагодлив Клима Уред Дефлектор Телескопски Шофершајбната Преграда Бело Сиво

DEN 1.00

Од стока
Во магацинот

Ова е дефлектор на ветер што може да се повлече, што спречува директниот удар на климатизерот да предизвика штета на човечкото тело, што е погодно за циркулација на ладен и топол воздух и не влијае на ладењето. Нанесете во дневната соба, спалната соба, работната соба, канцеларијата итн. Погоден за различни видови климатизери.Предност1. Двостепена прилагодлива решетка, телескопски дизајн, погоден за различни големини и насоки на ветерот.2. Цврсто се лепи и е побезбедно со силно лепило.3. АБС материјал, цврст и издржлив.4. Копче за прилагодување од нерѓосувачки челик, цврста структура.Инструкција1. Соберете го дефлекторот на воздухот2. Откинете го филмот со леплива лента и залепете го на долната страна на климатизерот3. Прилагодете ја должината и насоката на дефлекторот на воздухот по потребназабележајпоради рачни мерења, постојат мали отстапувања. Uxcell Прилагодлив Клима Уред Дефлектор Телескопски Шофершајбната Преграда Бело Сива Име На Производот : Повлече Климатик Дефлектор. Прилагодување со повеќе агли : Нагоре, Надолу/Лево, Десно/Ротација на Навалување. Боја : Бела, Сива. Материјал : Абс Пластика. Големина : 540 х 110 мм / 21,26 х 4,33 инчи (Л*В). Прилагодлива Ширина : 540~700мм / 21,26~27,56 инчи. Список за пакување : 1 x Дефлектор На Климатизерот, 4 x Завртки за Монтирање, 4 x Навртки, 4 x Заптивка.

Детални спецификации