.

Трип ЛАЈТ 9У Ѕид-Монтирање Решетката Кабинет, Прекинувач-Длабочина

Трип ЛАЈТ 9У Ѕид-Монтирање Решетката Кабинет, Прекинувач-Длабочина

DEN 4177.44

Од стока
Во магацинот

Smart Rack 9 U Низок Профил Прекинувач-Длабочина Ѕид-Монтирање Решетката Кабинетот Обезбедува 9 U на 19 во. решетката опрема до 16.5 во. длабоко. Максимална носивост од 200 фунти. Заклучување челик кабинет вентилирани на страни, пред, врвот и на дното. Монтирања на ѕид или ролни на подот (со опционален SRCASTER).

Детални спецификации