.

Дизајн Куќа Конкорд 2-Врата 2-Фиока Бања Суета без Врвот, Собрани, 36х21, Бела

Дизајн Куќа Конкорд 2-Врата 2-Фиока Бања Суета без Врвот, Собрани, 36х21, Бела

DEN 5005.92

Од стока
Во магацинот

Дајте му на вашата бања поттик на елеганција со Дизајнерската Куќа 36-инчен Кабинет За Суета Конкорд. Современиот дизајн го исполнува традиционалниот шарм, ова парче нуди чисти линии и издржлив бел финиш. Карактеристиките вклучуваат 2 целосно функционални фиоки со лесен хардвер за лизгање и 2 врати кои кријат дарежлив внатрешен простор, совршени за складирање тоалети, средства за чистење и многу повеќе. Основата за суета е со димензии 36 инчи на 21 инчи и доаѓа несобрана со вклучен хардвер од сатенски никел. Дизајниран и произведен Од Дизајнерска Куќа, доверлив извор за квалитетно осветлување, хардвер, водовод, кујна и производи за капење за секој вкус и буџет.Дизајнерската Куќа 36-инчен Конкорд Суета има 1-годишна ограничена гаранција која штити од дефекти во материјалите и изработката. Овој кабинет за суета во бањата се испраќа до вашиот дом во заштитено пакување и е подготвен за склопување. Обезбедени се чекор-по-чекор инструкции и сите делови се означени за полесно склопување. Едноставен за чистење и водоотпорен бел финиш. Вклучува сатенски никел хардвер. Мерки 36 во. В х 21 во. Д х 30 во. Х. Подготвен За Составување; суета врвот не се вклучени. Многу складирање за тоалети за да ја одржите вашата плоча без неред. Достапен Комплет за Поправка на допир (се продава одделно). Комплетот содржи 1 маркер, 1 стап за полнење и 1 алатка - пластична стругалка. Дел # 921387-КОЈ. 1-година ограничена гаранција.

Детални спецификации