.

Женски Блузи Летни Дами Секојдневен Тркалезен Врат Печатење Со Кратки Ракави Кошула За Подароци За Денот На Мајката Врвна Маица Сина Сина

Женски Блузи Летни Дами Секојдневен Тркалезен Врат Печатење Со Кратки Ракави Кошула За Подароци За Денот На Мајката Врвна Маица

DEN 3.33

Од стока
Во магацинот

Лето Дами Повик Круг Вратот Краток Ракав Печатење Денот На Мајката Подарок Кошула Врвот Маица . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер,5% Spandex Colors : Розова,Лубеница Црвена,Сина,Небесно Сина,Сива,Темно Зеленило : S,M,L,Xlsleve Должина : Краток Ракавен Деколте : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 компјутер жените Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Одлично за секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви даваат мода и среќа. Мека, Растеглива ткаенина, удобна за носење. Костум за секојдневни прилики работа, спорт, одмор, плажа и секојдневно носење итн. Одлично е за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Изработени од висококвалитетен материјал, лесен мек и удобен.

Детални спецификации