.

Домашно Езеро Жив Гранит Врвна Кујна Подготвителна Количка Бело Сива Боја

Домашно Езеро Жив Гранит Врвна Кујна Подготвителна Количка Бело Сива Боја

DEN 2.00

Од стока
Во магацинот

Мобилноста и отвореното складирање се белегот на Кујнската Количка за Подготовка. Одликувајќи се со прекрасна гранитна плоча и две фиоки за длабоко складирање, оваа количка го држи приборот при рака додека обезбедува доволно простор за подготовка на храна. Централната полица со летви обезбедува складирање на шишиња со вино и може да се отстрани за да се создаде простор за поголеми кујнски предмети. Со четири тркалца, оваа количка може да се прилагоди на променливите потреби на вашата кујна. Едноставна и стилска, Кујнската Количка За Подготовка е идеално решение за вашите секојдневни потреби во кујната. Преоден дизајн. Сива гранитна плоча. Врвот на гранитот има природна варијација на бојата. Црна завршница. Оригинален метален хардвер во четкана завршница на никел. Две големи фиоки за складирање со метални ролери се лизгаат секоја со ограничување на тежината од 15 килограми. Прилагодлива и отстранлива полица со летви за складирање вино. Пешкир бар. Вклучува четири тркалца со две што се заклучуваат. Добро се комбинира со модерна фарма и традиционален декор.

Детални спецификации