.

Лента Тркач елмер

Лента Тркач елмер

DEN 223.84

Од стока
Во магацинот

Тркачот со Ленти на елмер обезбедува брза и лесна апликација за лепило. Овој двостран тркач на ленти ги прави фотографиите, документите и другите материјали со мала тежина ветре. Тркачот со Ленти на елмер лесно се полни со касети за полнење во стилот на паѓање (се продава одделно). Елмерс е горд што е доверлив бренд со кој пораснаа потрошувачите. Во текот на својата историја, Елмеровата продолжи да расте врз основа на својата долгогодишна посветеност на квалитетот и иновациите за да ги задоволи променливите потреби на клиентите. Лента Тркач елмер : Силна, постојана врска. Јасна, двострана лента. Без киселина и безбедна фотографија. Designedономски дизајниран кертриџ за голема контрола. Лесно за полнење Со Елмерᅢテᅡ깨ツ?ᅢツ?с Лента Тркач Пополнува (продаваат одделно). Содржи 26,25' (315") лепило.

Детални спецификации