.

Толпата Контрола Стенкион Станион Сет сет в Црн Кадифе Јаже

Толпата Контрола Стенкион Станион Сет сет в Црн Кадифе Јаже

DEN 3839.84

Од стока
Во магацинот

Опис На Производот. Контрола На толпата Станица од 6 парчиња поставени. Обележано во долго кадифено јаже, конструкција од нерѓосувачки челик и истакнат изглед, комплетот за столбови овде што го понудивме е неспоредлив избор во водењето на толпата. Безгрижната комбинација на пост и внимателните дизајни ќе ви овозможат ефикасно делење на толпата. . Спецификации. Модел : VV-SS-BLBLR6 HGT. Главен Материјал : Железо и Челик. Вкупна Висина : (Прибл.) 35,4 во/90 см. Дебелина На Ѕидот На Столбот : 0,8 мм. Дијаметар На Основата : 12,6 во/32 см. Должина На јаже : 5 стапки/1,5 м. Боја На Јаже : Црвена. Тежина на предметот : 81 фунти/37 кг. . Содржина На Пакетот. 6 х Контрола На Толпата Станица. Издржлива Структура : делителите на линиите се изработени од нерѓосувачки челик, чуваат од влага, ' рѓа, корозија и висока температура. Покрај тоа, тие се лесни за чистење и одржување. Кадифено Јаже : кадифеното јаже на делителот на линијата за гужви има нежен и елегантен изглед со куки за поврзување. Едно јаже е долго 5 метри и може да покрие голема површина. 4-насочна Врска : Четири дупки на врвот на секој столб за столб овозможуваат куките за прицврстување на јажето да бидат цврсто заклучени на место од четири насоки или истовремено да поврзуваат четири јажиња. Таквиот дизајн ќе ви овозможи слободно да ги комбинирате столбовите. Стабилна Основа : основата на нашата бариера за контрола на толпата е покриена со нерѓосувачки челик и исполнета со тежок бетон. Таквиот засилен дизајн ја подобрува цврстината на столбот за копирање со случајна тешка компресија. Далечна Употреба : овој производ е совршен за поделба на толпата во банки, аеродроми, стадиони, забавни места и други места. Нашиот столб за контрола на толпата ќе служи како идеален асистент потпирајќи се на неговиот трансцендентен квалитет.

Детални спецификации