.

Strinence Home 50762- Хокс Блеф Традиционална возраст од бронзена бронза во затворен таван, светло на LED чинија со лопати од тампон и далечински брзина и далечинска брзина

Strinence Home 50762- Хокс Блеф Традиционална возраст од бронзена бронза во затворен таван, светло на LED чинија со лопати од

DEN 2.67

Од стока
Во магацинот

Погледот што отсекогаш сте го посакувале со најнапреден вентилатор на таванот. Нашите навивачи на таванот се дизајнирани со нашите клиенти на ум. Секој вентилатор обезбедува висок квалитет со тивки перформанси. Имаме вистински стил за секоја просторија. Навивачите на таванот заштедуваат енергија и во летни и зимски месеци и нудат естетски додатоци на секој декор на простории. Нашите фанови нудат крајна удобност. Сите наши обожаватели се поддржани од ограничена гаранција за живот. Висок проток на воздух : Уживајте во ладното ветре создадено од вентилатор на таванот! Три брзини овозможуваат совршена поставка за вашиот простор.Кует, реверзибилен мотор : погодно тивок, реверзибилен мотор. Може да се изврши во зима за да помогне во ротирачкиот топол воздух и да се намалат трошоците за енергија. Совршен финиш натпревар со нашите реверзибилни лопати на таванот. Секоја страна има уникатна завршница за да го комплиментира вашиот простор.100% Загарантирано задоволство : Ограничена гаранција на производителот. Loveе го обожавате овој вентилатор на таванот!.

Детални спецификации